Випуск 2023-1

Ось і закінчилось навчання в ДПТНЗ “Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу” для випускників групи №47, які навчались за професією”Кухар; офіціант”! Поряд з вами ці 3,5 роки були майстер виробничого навчання Тетяна Василівна Паламарчук і класний керівник Тетяна Андріївна Сюрха.

  • Дорогі випускники! За ці роки ви всі подорослішали, із зворушливих пташенят перетворилися на справжніх птахів, готових летіти, розправивши свої крила. Попереду – довге, цікаве доросле життя, і ми бажаємо кожному знайти в ньому свою дорогу. Нехай всі ті знання і навички, що ви отримали закладі освіти, стануть міцним фундаментом для подальших звершень. Щасливої ​​дороги, дорогі випускники!

29 лютого 2024 року у ДПТНЗ “Білоцерківське ВПУ будівництва та сервісу” відбувся Конкурс професійної майстерності за професією “Муляр”. У Конкурсі брали участь здобувачі освіти І та ІІ курсів. Переможцем Конкурсу став учень 2 групи Сович Руслан (майстер в/н Сергій Теслюк.

“Хто володіє словом, той володіє світом”, – говорили античні оратори. “Хто володіє словом, той володіє клієнтом”, – говорять офіціанти. І це так. Адже кожен офіціант має бути здатний відповісти на питання відвідувачів так, щоб принести максимальну вигоду закладу і максимальне задоволення клієнтові. Він має вміти написати сценарій спілкування, зрежисерувати, вивчити роль і грати її на […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x