Історії з життя учнів та вчителів

​Працюємо на результат

Наші досягнення!

2020-2021 н.р.

Попов Владислав, учень 31 групи, І місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії “штукатур” (майстер виробничого навчання Дзяйло В.П.).

Мейта Марина, учениця 35 групи,  ІІ місце у ІІ (обласному) етапі ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, номінація “Історія”.

Задворна Жанна, учениця 46 групи – ІІ місце у ІІ (обласному) етапі ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.  Номінація “Література”

Базак Вікторія, учениця 35 групи – ІІ місце у ІІ етапі (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (11 клас)  (викладач Дяченко О.В.).

 Прозоровський Семен – переможець  і І  місце в  ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine 2020» серед закладів П(ПТ)О України з компетенції “Кладка цегли”. Нагороджений золотою медаллю.

2019-2020 н.р.

 Смирнова Анастасія – призер і ІІ місце в І (обласний) етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine 2019/2020» серед закладів П(ПТ)О Київської області з компетенції “Кондитерське мистецтво”.

– Дарина Распоренко – призер і ІІ місце в  І етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine 2019» серед закладів П(ПТ)О Київської області з компетенції «Кулінарне мистецтво».

 Прозоровський Семен – переможець і І  місце в  І етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine 2019» серед закладів П(ПТ)О Київської області з компетенції “Кладка цегли”.

2018-2019 н.р.

  • І місце в обласному конкурсі фахової майстерності серед учнів з професії “кухар” посів Ступін Ярослав
  • І місце в обласному конкурсі фахової майстерності серед учнів з професії “офіціант” посіла Кошубська Юлія
  • У ІІ (обласному) етапі XVIII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» в номінації «Література» І місце посіла Задворна Жанна Павлівна ( викладач Титова Алла Володимирівна)
  • Дипломом ІІ ступеня  нагороджена Коптіла Катерина, студентка групи №15, за  ІІ місце у II Профорієнтаційному бізнес-турнірі  серед учнівської молоді Київщини .
  • ІІ місце  посів кабінет хімії (завідувач кабінету – Степаненко Наталія Вікторівна) у обласному огляді-конкурсі кабінетів хімії у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Київської області».
  • ІІІ місце з організації школи молодого педагога у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Київської області (методист Дяченко О.В.).
  • ІІІ місце за результатами моніторингу діяльності бібліотеки та участі бібліотекаря в освітньому та навчально-виробничому процесах у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Київської області (завідуюча бібліотекою Титва А.В.).
  • Костенко Дмитро, випускник училища 2017 року, представляв Київську область та училище у номінації «Кулінарне мистецтво», на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLSUKRAINE», нагороджений срібною медаллю (мйстер виробничого навчання Ревко В.С.)

2017-2018 н.р.

  • Дипломом І ступеня нагороджено Стороженка Івана, учня групи №14, за І місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії “столяр будівельний” серед учнів (майстер виробничого навчання Кваснічко О.С.).
  • Дипломом ІІ  ступеня  нагороджено Осадчука Руслана, учня групи №32, за ІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії “муляр” серед учнів (майстер виробничого навчання Кучерявий М.І.).
  •  Дипломом ІІ  ступеня  нагороджено Кучерявого М.І., переможця Всеукраїнського конкурсу на кращий освітній ресурс “Планета ІТ  2017” в номінації “Відео урок” . Тема уроку “Муровання арок”
  • ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі на кращий екологічний проект «Збережемо Землю для наступних поколінь» у номінації “Найкращий екологічний проект серед учнів/студентів закладів професійної (професійно-технічної) освіти будівельної галузі” посівпроект «Екологічний слід людини заради майбутнього» (Керівник проекту Степаненко Н.В., викладач біології.

2016-2017 н.р.

  • Дипломом за ІV місце у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності з професії “кондитер” нагороджена Редванська Юлія (майстри в/н Падалка І.В., Сорока Л.П.)
  • Дипломом за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів ПТНЗ з професії “маляр” нагороджений  Клопенко Павло, учень 31 групи (майстри виробничого навчання Манюк Н.О і Любовська Л.О.).
  • На обласному конкурсі Web-сайтів відділів, управлінь освіти, районних, міських методичних кабінетів та навчальних закладів в номінації «Web-сайти професійно-технічних навчальних закладів» переможцем визнано ДПТНЗ “Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу”. В номінація «Web-сайти блоги педагогів»  персональний сайт Петренко Тетяни Іванівни, викладача математики ДПТНЗ “Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу” став лауреатом.
  • На обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії “Кондитер” І місце посіла Редванська Юлія , яка буде захищати честь області на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності у травні 2017 року.
  • За результатами ІІ (очного) етапу виставки-конкурсу “Калейдоскоп педагогічних ідей” у номінації «Сучасні інтерактивні освітні технології у навчально-виробничому процесі ПТНЗ», заступник директора з НМР Петренко Тетяна Іванівна виборола диплом ІІ ступеня, презентуючи педагогічний проект «Через терни до зірок».
  • У номінації «Сучасні аспекти організації військово-патріотичного, волонтерського та національного виховання молоді у ПТНЗ»,  заступник директора з ВР  Сукач Василь Іванович презентував проект «Майстерня педагогічного виховання»  та отримав диплом ІІІ ступеня.
  • Тушинська Віталіна, учениця 45 групи посіла ІІ місце і нагороджена срібною медаллю в конкурсі професійної майстерності «WORLDSКILLS UKRAINE» з професії кондитер


2015-2016 н.р.

Кабінет   «Організація виробництва і обслуговування» нагороджений Дипломом ІІ ступеню. Завідуєкабінетом Людмила Георгіївна Ільніцька, викладач вищої категорії

Кабінет фізики визнаний кращим в області і нагороджений Дипломом І ступеню. Завідує кабінетом Наталія Володимирівна Андрущенко, викладач вищої категорії.

Максименко Владислав Олегович, учень 15 групи, нагороджений диплом ІІІ ступеня у ІV (фінальному) етапі VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.


2014-2015 н.р.

– Пилипенко Анна, учениця 31 групи, що навчається за професією “штукатур; маляр” перемогла в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності із професії “штукатур” серед учнів. Учасник Всеукраїнського конкурсу.

– Панасюк Анжеліка, учениця 25 групи, що навчається за професією “кухар; кондитер”, брала участь в обласній конференції, яка приурочена 85 річниці з дня народження Ліни Костенко. Матеріали конференції

– Команда “П’ятий елемент” вперше взяла участь у Всеукраїнському інтернет-турнірі з природничих дисциплін. В основному етапі команда набрала 70 рейтингових балів. Лише 5 балів відділили команду від ІІІ місця.


2013 – 2014 н.р.

–  В обласному огляді-конкурсі на кращу організацію правової освіти та виховання в ПТНЗ Київської області училище посіло ІІІ місце.

– На обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії “маляр” диплом першого ступеня за І місце одержала Савченюк Любов, учениця 31 групи (майстер виробничого навчання Любовська Людмила Олексіївна).

– На обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання ПТНЗ з професії “офіціант” диплом першого ступеня за І місце одержала Тетяна Василівна Паламарчук.

– На Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання ПТНЗ з професії “офіціант” диплом  за ІІ місце одержала Тетяна Василівна Паламарчук.

– На  обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання ПТНЗ з професії “плиточник” диплом  за ІІІ місце одержала Бурлачук Любов Олексіївна.

–   На обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії “кухар” диплом першого ступеня за І місце одержав Михайлішин Олександр (майстер виробничого навчання Падалка Інна Вікторівна)

– На І етапі Всеукраїнського літературного конкурсу “Розкрилля душі” у номінації “Літературна творчість” дипломом ІІ ступеня нагороджена Качанівська Ганна за перемогу в І етапі.


2012 – 2013 н.р.
– 
На обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання ПТНЗ з професії “кухар” диплом першого ступеня за І місце одержала Ревко Валентина Степанівна.
– 23  і 24 жовтня в Богуславському ЦПТО проходив  чемпіонат з інтелектуальних ігор серед учнів ПТНЗ Київської області. Команда нашого училища “Сузір’я Лева”в складі Козачука Юрія, Нестерова Сергія, Куштима Артема, Холода Вадима, Турського Олександра, Благого Андрія здобула перемогу і стала чемпіоном.

– На обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії “офіціант” диплом першого ступеня за І місце нагороджений Брезіцький Дмитро.

– Агітбригада посіла ІІ місце в області.- На обласному етапі Всеукраїнського конкурсу “Учень року-2013” диплом першого ступеня за І місце нагороджений Козачук Юрій (майстер виробничого навчання Бурачук Л.О., класний керівник Дяченко О.В.).

– В міському літературно-мистецькому конкурсі на краще виконання творів Олени Теліги дипломом ІІ ступеня за ІІ місце нагороджена Кобрін Анастасія, учениця 5 групи.

– На Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії “офіціант”  Брезіцький Дмитро посів 6 місце.

–  На обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії “Столяр” диплом першого ступеня за І місце нагороджений Сорокалєтов Володимир, майстер виробничого навчання Ямковий Руслан Анатолійович.
– В обласному конкурсі веб-сайтів училище нагороджене дипломом лауреата.


2011 – 2012 н.р.  На обласному конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Київської області з професії “офіціант” дипломом першого ступеня нагороджений учень ВПУ Бацан Микола.
– Микал Микола, учень 22 групи нагороджений Дипломом та медаллю за ІІІ місце в обласному конкурсі малюнка “Охорона праці – очима дітей”.
– Паламарчук Тетяна Василівна, майстер виробничого навчання  – делегат Першого Всеукраїнського форуму майстрів виробничого навчання ПТНЗ 05.05.2012
– На обласному конкурсі ВЕБ-сайтів ПТНЗ училище посіло ІІ місце.


2010-2011 н.р.

–         на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії штукатур учень групи №32 Гоц Олександр    (майстер виробничого навчання Вініченко Ніна Андріївна) нагороджений дипломом  ІІ ступеня;

–         на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кондитер» дипломом І ступеня нагороджена Кашко Юлія, учениця нашого училища.

 


2009-2010 н.р.

–         на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії лицювальник-плиточник учень групи №32 Іванов Сергій (майстер виробничого навчання Бурлачук Любов Олексіївна.) посів І місце і представляв область на ІІІ етапі – нагороджений дипломом ІІІ ступеню за четверте місце;

–         в обласному конкурсі кабінетів математики (завідує кабінетом Романчук Антоніна Миколаївна) училище посіло перше місце;

–    в ІІІ етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу професійно-технічних навчальних закладів на кращу організацію роботи з охорони праці у 2009 році училище нагороджене Дипломом ІІ ступеня.


2008-2009 н.р.

–         конкурс професійної майстерності кухарів серед майстрів виробничого навчання ПТНЗ – Ревко Валентина Степанівна достойно виступала, продемонструвала високий рівень професійної майстерності, художній смак, внесла елементи новизни у оформлення страв, сервіровку столу і зайняла почесне перше місце;

–         на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії офіціант  учень групи №10 Мельніченко Руслан (майстер виробничого навчання Ільніцька Л.Г.) посів І місце, учень групи  №  9 Кахутін Володимир (майстри виробничого навчання Попадюк Р.Ф., Сіренко О.В.) – ІІ місце. Мельніченко Руслан став учасником Всеукраїнського конкурсу, на якому гідно репрезентував профтехосвіту Київщини;

–         на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії лицювальник-плиточник учень групи № 32 Похилько Вадим (майстер виробничого навчання Вініченко Н.А.) посів ІІ місце;

–         в обласному конкурсі кабінетів української мови та літератури (завідує кабінетом Титова Алла Володимирівна) училище посіло перше місце.

Цікаво про все

Вісті з уроку виробничого навчання

На основі набутих знань та навичок з вивчених тем, учні самостійно під керівництвом майста готували страви з м’яса, птиці та риби. Майстер виробничого навчання Ревко Валентина Степанівна