Матеріально-технічне забезпечення

Державний професійно-технічний заклад освіти «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» – заклад професійної (професійно-технічної) освіти третього атестаційного рівня, державної форми власності, підпорядкований Міністерству освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.
За закладом освіти закріплено земельну ділянку загальною площею 21198 м2, на якій розташовано: навчальний корпус №1 площею 2782,2 м2, навчальний корпус № 2 площею 2196,9 м2, навчальні майстерні площею 1643,2 м2, гуртожиток для учнів площею 4024,3 м2 , гараж-тир площею 651,2 м2 , овочевий погріб площею 33,8 м2, крім того в оперативному керуванні училища перебувають сімейні гуртожитки площею 716,1 м2 та 532,6 м2.
Навчання проводиться у корпусах № 1 та № 2 загальною площею 4978,4 м2, навчально-практичному центрі кухарів та кондитерів, навчально-виробничій майстерні на 720 учнівських місць.
Для організації освітнього процесу обладнано відповідно до вимог СП(ПТ)О 24 навчальних кабінети (з них 11 – професійно-теоретичного циклу), 6 майстерень та 4 лабораторії.
З 2021 року в закладі освіти функціонує Навчально-практичний центр кухарів та кондитерів у складі: лабораторія кухарів, лабораторія кондитерів, їдальня з повним виробничим циклом та обідньою залою.
Навчальна площа кабінетів на одного учня – 2,4 м2, лабораторій – 5,9 м2, майстерень – 4,2 м2, що відповідає вимогам.
Інформаційно-ресурсний центр, інтерактивна бібліотека, тренінговий кабінет, кабінети: математики, інформатики та інформаційних технологій, природничих дисциплін, лабораторія кондитерів, кабінет спеціальних дисциплін для підготовки кваліфікованих робітників будівельного напрямку за професіями «Муляр; лицювальник-плиточник», «Штукатур; маляр», «Столяр будівельний; верстатник деревообробних верстатів» обладнані мультимедійними комплексами з інтерактивними дошками.


Спортивний комплекс – це спортивний зал площею 162 м2, тренажерна кімната площею 50 м2, майданчики: футбольний, баскетбольний, волейбольний, бігові доріжки довжиною 60м, гімнастичний майданчик, місце для стрибків у довжину з розбігу тощо.
У закладі освіти є актова зала площею 294 м2 на 280 посадкових місць.
Для проживання іногородніх здобувачів освіти у ДПТНЗ «Білоцерківське ВПУ БС» є гуртожиток на 215 місць. У ньому обладнані кімнати для самопідготовки,тренінговий кабінет практичного психолога, приміщення для роботи гуртків, спортивних секцій.
У приміщенні гуртожитку знаходиться бібліотека (книжковий фонд складає близько 40 тис. примірників) з читальним залом на 20 посадкових місць.
У гуртожитку створені побутові умови для проживання здобувачів освіти: на кожному поверсі обладнано приміщення для приготування їжі, побутові кімнати, встановлено бойлери. На першому поверсі гуртожитку розміщується медичний пункт.
Для підготовки кваліфікованих робітників з професій обладнано:
Професії 5122. Кухар, 7412. Кондитер: технології приготування їжі та технології приготування борошняних кондитерських виробів, організації обслуговування, гігієни, санітарії та фізіології харчування, устаткування підприємств харчування; Навчально-практичний центр у складі: лабораторія кухарів з дегустанційним столом, лабораторія кондитерів з дегустаційним столом, їдальня з повним виробничим циклом.

Професії Офіціант, Бармен. Кабінети спеціальних предметів, лабораторія Клас-бар, торговельна зала їдальні.

Професії Муляр; Лицювальник-плиточник; Штукатур: кабінети спецальних предметів та майстерні виробничого навчання обладнані відповідно до стандартів.

Професія Столяр будівельний; Верстатник деревообробних верстатів: кабінети спецальних предметів та майстерні виробничого навчання обладнані відповідно до стандартів.

Професія Маляр: кабінети спецальних предметів та майстерні виробничого навчання обладнані відповідно до стандартів.

Професії Адміністратор 4112. Оператор комп’ютерного набору: кабінети спеціальних предметів з комп’ютерним та мультимедійним комлексом.