ГОТУЄМО ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ!

Цьогоріч у закладі освіти військово-патріотичні заходи до Дня ЗСУ «Нумо, хлопці!» пройшли дещо у незвичному форматі. Зазвичай всі учасники змагань та заходів збиралися в актовій чи спортивній залі, але цього разу, враховуючи майже щоденні сигнали «Тривоги!», учасники тренувалися і змагалися окремими групами впродовж декількох тижнів.

Більше десятка груп різних курсів будівельного та кулінарного напрямів пройшли вишкіл підготовки до бою, змагалися в неповному розбиранні та складанні автомата, спорядження магазину патронами на швидкість, стріляли з малокалібрової зброї по «грудній», «ростовій» та «змішаній» мішенях із положень «лежачи», «стоячи». Ветерани війни, які брали участь у заходах, не тільки допомагали в оволодінні зброєю, вогневій підготовці, але і ознайомили з особливостями використання на фронті сучасних прицільних пристроїв та приладів нічного бачення, тепловізорів. Учні також показували свої навички у накладанні пов’язок та турникетів, наданні допомоги пораненим.

Майбутні захисники України провели пізнавальні заняття в магазині стрілецької зброї. Там їх познайомили з роботою помпової, травматичної і сучасної пневматичної зброї, рушниць, ознайомили з правилами безпечного поводження з цими видами зброї і підготовки та проведення стрільби. Більшість учасників вперше тримали в руках бойову зброю, то ж неймовірно раділи своїм успіхам.

День ЗСУ минув, але заходи продовжуються. Зараз в училищному стрілецькому тирі проходять змагання зі стрільби пневматичною зброєю з 10 метрів по спортивній мішені. Попереду ще ривок гирі 16 кг та метання гранати «лимонки» 600 г на дальність. Змагання завершаться до Дня Сухопутних військ ЗСУ.

Планується також знайомство з роботою дронів, яке проводитиметься за участю ветеранів війни-випускників училища.

СЛАВА ЗСУ! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Майор Олександр МЕЛЬНИК

Більше фото за посиланням https://www.facebook.com/groups/447327229345158

29 лютого 2024 року у ДПТНЗ “Білоцерківське ВПУ будівництва та сервісу” відбувся Конкурс професійної майстерності за професією “Муляр”. У Конкурсі брали участь здобувачі освіти І та ІІ курсів. Переможцем Конкурсу став учень 2 групи Сович Руслан (майстер в/н Сергій Теслюк.

“Хто володіє словом, той володіє світом”, – говорили античні оратори. “Хто володіє словом, той володіє клієнтом”, – говорять офіціанти. І це так. Адже кожен офіціант має бути здатний відповісти на питання відвідувачів так, щоб принести максимальну вигоду закладу і максимальне задоволення клієнтові. Він має вміти написати сценарій спілкування, зрежисерувати, вивчити роль і грати її на […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x