День Конституції України

28 червня – День Конституції України.

День Конституції України – одне з головних державних свят України.

27 років тому 315 депутатів Верховної Ради проголосували за ухвалення Конституції незалежної України. Цьому передувала славнозвісна конституційна ніч – майже добу, зокрема ніч на 28 червня, парламентарі дискутували та остаточно затвердили проект нового документу.

Документ набрав чинності з дня його прийняття та замінив Конституцію Української Радянської Соціалістичної Республіки (УРСР) 1978 року, за якою Україна жила майже п’ять років після проголошення незалежності, з 1991 по 1996 рік.

Ухвалення Основного Закону стало важливою віхою українського державотворення. Конституція закріпила правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.

Прийняття Конституції України стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Міжнародне співтовариство схвалило Конституцію України, назвавши її однією з найдемократичніших у світі.

Другий рік поспіль Україна святкує День Конституції України в умовах воєнного стану, запровадженого через повномасштабне вторгнення РФ.

Ворог зажадав забрати в українців усі найвищі соціальні цінності, які виборювалися століттями.

Сьогодні Україна боронить від ворога ключові постулати Конституції.

Ми успішно протистоїмо агресору, що зневажає юридичні норми та міжнародне право. За підтримки закордонних партнерів наближаємо нашу Перемогу.

Українці довели, що гідні мати власну, суверенну і незалежну державу, яка неодмінно посяде належне місце у світі.

Слава Україні!

Викладач історії Тетяна ГОРСЬКА

13 вересня 2023 року у ДПТНЗ “Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу” відбувся традиційний «День здоровʼя». В спритності, силі та швидкості змагалися 17 навчальних груп. День активного відпочинку включав змагання з бігу на 30 метрів, стрибки в довжину, силові вправи. Емоційною складовою стали «комбінована естафета» та «Перетягування канату».

ДПТНЗ “Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу” вітає здобувачів освіти та педагогів з Днем знань!Сьогодні в актовій залі закладу освіти відбувся тематичний урок “Живе і буде жити Україна, ніхто не спинить крил наших політ!”.Нехай цей рік принесе багато цікавих відкриттів, високих досягнень та незабутніх моментів. І хоч новий навчальний рік розпочався в умовах війни […]

Більшість мандрівників прагнуть відвідати Лувр у Парижі, Метрополітен у Нью-Йоку, Прадо у Мілані. І не можна відправитись у подорож і не спробувати місцеву кухню. Адже національні страви допомагають ще більше вивчити культуру тієї чи іншої країни.При цьому цікаво не просто спробувати, а й вивчити історію місцевої кухні або її ключових продуктів, дізнатися про дивні кулінарні […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x