День єднання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського від 14 лютого 2022 року № 53, 16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання.

Цей день оголошено з метою посилення консолідації (єднання) українців, зміцнення їхньої стійкості на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Ідея Дня єднання виникла на початку лютого 2022 року, коли перед нашою державою постали серйозні зовнішні та внутрішні виклики, які вимагають від українців відповідальності, впевненості та конкретних дій. Але зараз наша держава сильна, як ніколи.

Ти думаєш – я стала на коліна?

Я тільки зав’язала берці!

Жіноче ім’я в мене – Україна!

Любов і гордість оповили серце!

Стою на краю прірви і молюся –

І сум, і віра, і надія в серці!

А ти чекаєш, що я похитнуся?!

Ні! – Схилилась тільки зав’язати берці!

Україна є вільною, мирною, єдиною, неподільною, демократичною державою.

В День єднання у Білоцерківському вищому професійному училищі будівництва та сервісу відбувся захід, присвячений консолідації суспільства навколо територіальної цілісності та захисту незалежності України. Був піднятий Державний Прапор України. Трудовий колектив та здобувачі освіти виконали Державний Гімн України.

Ми впевнені у своїй державі. Наша сила в нашій єдності!

Викладач історії Тетяна ГОРСЬКА

13 вересня 2023 року у ДПТНЗ “Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу” відбувся традиційний «День здоровʼя». В спритності, силі та швидкості змагалися 17 навчальних груп. День активного відпочинку включав змагання з бігу на 30 метрів, стрибки в довжину, силові вправи. Емоційною складовою стали «комбінована естафета» та «Перетягування канату».

ДПТНЗ “Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу” вітає здобувачів освіти та педагогів з Днем знань!Сьогодні в актовій залі закладу освіти відбувся тематичний урок “Живе і буде жити Україна, ніхто не спинить крил наших політ!”.Нехай цей рік принесе багато цікавих відкриттів, високих досягнень та незабутніх моментів. І хоч новий навчальний рік розпочався в умовах війни […]

28 червня – День Конституції України. День Конституції України – одне з головних державних свят України. 27 років тому 315 депутатів Верховної Ради проголосували за ухвалення Конституції незалежної України. Цьому передувала славнозвісна конституційна ніч – майже добу, зокрема ніч на 28 червня, парламентарі дискутували та остаточно затвердили проект нового документу. Документ набрав чинності з дня […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x