Конкурс професійної майстерності

Конкурс професійної майстерності серед здобувачів освіти з професії «Муляр» – кар`єрний ріст

Професія муляра – є однією з найважливіших професій у будівництві. Вона цінується й шанується в усіх країнах світу, бо її представники створюють найнеобхідніше для людини – нові житлові масиви, промислові комплекси, багато інших будівель, реставрують, ремонтують старі будинки тощо. Успішно навчають  будівельній справі у  ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу». Багато фахівців, які стали справжніми професіоналами, здобули освіту в нашому училищі.

21 вересня 2021 року у ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» відбувся підготовчий етап конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти з професії «Муляр» в номінації «Кладка арки». Мета конкурсу – підвищити рівень професійної підготовки та майстерності здобувачів освіти, розвивати вміння та  навички мурування арки із цегли.

Участь у конкурсі професійної майстерності брали участь кращі учні ІІ та ІІІ курсів будівельного напряму. За умовами конкурсу необхідно було виконати такі завдання:

  • Підготувати робоче місце;
  • Встановити шаблон;
  • Змурувати арку;
  • Зробити демонтаж шаблону;
  • Перевірити якість виконаної роботи;
  • Виконати демонтаж арки та  прибрати робоче місце.

До складу журі входили:

  1. Мельніченко І.І.- заступник директора з НВР
  2. Ямковий Р.А. – старший майстер
  3. Вініченко Н.А. – майстер виробничого навчання
  4. Кучерявий М.І. –майстер виробничого навчання

 5.Неділя Л.Н. – голова методкомісії будівельного напряму.

За рішенням компетентного журі переможцем конкурсу фахової майстерності  став учень 32  групи Царук Валерій, ІІ місце посів учень 22 групи  Солодуха Володимир, а ІІІ місце розділили Соколівський Руслан (22 група) та Вишнівський Владислав (32 група).

ВІТАЄМО переможців! Бажаємо нових звершень та перемоги у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності.

Більшість мандрівників прагнуть відвідати Лувр у Парижі, Метрополітен у Нью-Йоку, Прадо у Мілані. І не можна відправитись у подорож і не спробувати місцеву кухню. Адже національні страви допомагають ще більше вивчити культуру тієї чи іншої країни.При цьому цікаво не просто спробувати, а й вивчити історію місцевої кухні або її ключових продуктів, дізнатися про дивні кулінарні […]

24 травня 2023 року в рамках тижня професійної освіти консультант роботодавця відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями Білоцерківської філії Київського обласного центру зайнятості Людмила Гирявець відвідала навчальний заклад ДПТНЗ “Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу” та презентувала випускникам інформаційний семінар “Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес”.

23 травня в інтерактивній бібліотеці ДПТНЗ “Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу” в рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти учні 2 групи, що навчаються за професією “муляр; лицювальник-плиточник” здійснили віртуальну екскурсію музеями світу з оригінальною архітектурою. 23 травня – День Героїв України. Вшануванням пам’яті усіх військових, цивільних дорослих та дітей, які загинули у війні з […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x