Конкурс професійної майстерності

Конкурс професійної майстерності серед здобувачів освіти з професії «Муляр» – кар`єрний ріст

Професія муляра – є однією з найважливіших професій у будівництві. Вона цінується й шанується в усіх країнах світу, бо її представники створюють найнеобхідніше для людини – нові житлові масиви, промислові комплекси, багато інших будівель, реставрують, ремонтують старі будинки тощо. Успішно навчають  будівельній справі у  ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу». Багато фахівців, які стали справжніми професіоналами, здобули освіту в нашому училищі.

21 вересня 2021 року у ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» відбувся підготовчий етап конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти з професії «Муляр» в номінації «Кладка арки». Мета конкурсу – підвищити рівень професійної підготовки та майстерності здобувачів освіти, розвивати вміння та  навички мурування арки із цегли.

Участь у конкурсі професійної майстерності брали участь кращі учні ІІ та ІІІ курсів будівельного напряму. За умовами конкурсу необхідно було виконати такі завдання:

  • Підготувати робоче місце;
  • Встановити шаблон;
  • Змурувати арку;
  • Зробити демонтаж шаблону;
  • Перевірити якість виконаної роботи;
  • Виконати демонтаж арки та  прибрати робоче місце.

До складу журі входили:

  1. Мельніченко І.І.- заступник директора з НВР
  2. Ямковий Р.А. – старший майстер
  3. Вініченко Н.А. – майстер виробничого навчання
  4. Кучерявий М.І. –майстер виробничого навчання

 5.Неділя Л.Н. – голова методкомісії будівельного напряму.

За рішенням компетентного журі переможцем конкурсу фахової майстерності  став учень 32  групи Царук Валерій, ІІ місце посів учень 22 групи  Солодуха Володимир, а ІІІ місце розділили Соколівський Руслан (22 група) та Вишнівський Владислав (32 група).

ВІТАЄМО переможців! Бажаємо нових звершень та перемоги у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності.

Моя професія!!!

У ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» з 26 вересня проводиться декада кулінарних професій «Моя професія». Мета декади – мотивувати здобувачів освіти до професійного навчання, зацікавити обраними професіями: кухар, кондитер, офіціант, бармен. У програмі декади цікаві лекції-презентації, що розкривають суть кожної з обраних професій, їх роль у сучасному світі та перспективи у майбутньому, […]

1 вересня о 9-00 наш заклад освіти розпочинає навчальний рік! Наша освітянська родина поповнилася 193 першокурсниками, які прийняли рішення навчатися робітничим професіям; і тепер в училищі навчатимуться понад 580 здобувачів освіти. Освітній процес в цьому навчальному році ми розпочинаємо у змішаному форматі. Професійним навичкам учні навчатимуться у лабораторіях та майстернях, які обладнані необхідними пристроями та […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x