Конкурс професійної майстерності

Конкурс професійної майстерності серед здобувачів освіти з професії «Муляр» – кар`єрний ріст

Професія муляра – є однією з найважливіших професій у будівництві. Вона цінується й шанується в усіх країнах світу, бо її представники створюють найнеобхідніше для людини – нові житлові масиви, промислові комплекси, багато інших будівель, реставрують, ремонтують старі будинки тощо. Успішно навчають  будівельній справі у  ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу». Багато фахівців, які стали справжніми професіоналами, здобули освіту в нашому училищі.

21 вересня 2021 року у ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» відбувся підготовчий етап конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти з професії «Муляр» в номінації «Кладка арки». Мета конкурсу – підвищити рівень професійної підготовки та майстерності здобувачів освіти, розвивати вміння та  навички мурування арки із цегли.

Участь у конкурсі професійної майстерності брали участь кращі учні ІІ та ІІІ курсів будівельного напряму. За умовами конкурсу необхідно було виконати такі завдання:

  • Підготувати робоче місце;
  • Встановити шаблон;
  • Змурувати арку;
  • Зробити демонтаж шаблону;
  • Перевірити якість виконаної роботи;
  • Виконати демонтаж арки та  прибрати робоче місце.

До складу журі входили:

  1. Мельніченко І.І.- заступник директора з НВР
  2. Ямковий Р.А. – старший майстер
  3. Вініченко Н.А. – майстер виробничого навчання
  4. Кучерявий М.І. –майстер виробничого навчання

 5.Неділя Л.Н. – голова методкомісії будівельного напряму.

За рішенням компетентного журі переможцем конкурсу фахової майстерності  став учень 32  групи Царук Валерій, ІІ місце посів учень 22 групи  Солодуха Володимир, а ІІІ місце розділили Соколівський Руслан (22 група) та Вишнівський Владислав (32 група).

ВІТАЄМО переможців! Бажаємо нових звершень та перемоги у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності.

29 лютого 2024 року у ДПТНЗ “Білоцерківське ВПУ будівництва та сервісу” відбувся Конкурс професійної майстерності за професією “Муляр”. У Конкурсі брали участь здобувачі освіти І та ІІ курсів. Переможцем Конкурсу став учень 2 групи Сович Руслан (майстер в/н Сергій Теслюк.

“Хто володіє словом, той володіє світом”, – говорили античні оратори. “Хто володіє словом, той володіє клієнтом”, – говорять офіціанти. І це так. Адже кожен офіціант має бути здатний відповісти на питання відвідувачів так, щоб принести максимальну вигоду закладу і максимальне задоволення клієнтові. Він має вміти написати сценарій спілкування, зрежисерувати, вивчити роль і грати її на […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x