Подія дня

WorldSkills Ukraine – наймасштабніші змагання з робітничих професій, що проводяться для учнів, студентів та молодих працівників. Це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної освіти та молодих кваліфікованих робітників.

WorldSkills Ukraine – Всеукраїнський конкурс професійної майстерності, що спрямований на підвищення престижу робітничих професій. Він також є майданчиком для співпраці роботодавців, молоді, закладів освіти та органів влади.

У регіональних відборах WorldSkills Ukraine вже взяли участь близько 160 учнів закладів профосвіти та молодих кваліфікованих робітників. Загалом очікується майже 1000 учасників.

27 січня 2022 року в ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» проходив І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» 2021/2022 років за компетенцією «Кладка цегли».

Організаторами проведення відбіркового етапу  конкурсу є Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Навчально-методичний кабінет професійної (професійно-технічної) освіти у Київській області.

Оцінювало конкурсантів компетентне журі у складі:

  • голова: Кухарський Валерій Петрович, головний інженер промислово-будівельного Товариства «Мотив-Буд»;
  • секретар: Самелюк Олеся Ігорівна;
  • члени журі: Бурлачук Аркадій Антонович, виконроб промислово-будівельного Товариства «Мотив-Буд»; Руденко Віктор Павлович , майстер виробничого навчання КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»

Конкурсне завдання з компетенції «Кладка цегли» включало знання і вміння якісної кладки арки вертикального каналу мартенівської печі та способи її кладки, а також знання і вміння з безпечного виконання робіт.

Переможцем конкурсу став Царук Валерій, учень Білоцерківського ВПУ будівництва та сервісу.

Дипломом ІІ ступеня нагороджений Кабанець Богдан, учень Яготонського ЦПТО.

Дипломом ІІІ ступеня нагороджений Бородійчук Юрій, учень Тетіївського ПТУ.

Конкурс закінчився і ще раз продемонстрував, що професіоналізм повинен бути затребуваний і є найціннішим надбанням цивілізованого суспільства.

Пам’ятайте, що люди із професійною освітою – справжні супергерої, які щодня роблять світ довкола комфортним. І хоч їхню роботу не завжди помітно на перший погляд, без неї усе просто зупиниться.

105 років тому, 29 січня 1918 року, українські студенти стали на захист своєї держави та ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ. Бій під Крутами став для українського народу символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Кінець 1917 року. Триває Перша світова війна. Молода Українська Народна Республіка нещодавно проголосила свою автономію […]

Навчання в групі №23, що навчається за інтегрованою професією “Столяр будівельний; верстатник деревообробних верстатів” відбувається на випуску готової продукції. Учні готують коридор навчального корпусу до опоряджувальних робіт, керує роботою майстер виробничого навчання Олександр Кваснічко

Привіт, друзі! Скучили за нами? 😏  За січень назбиралось багацько новин, якими поспішаємо з вами поділитись 😊 У цьому випуску про: проміжні результати промокампанії “Все працює завдяки нам” нові короткострокові онлайн-курси для профтехосвітянрезультати навчання профтехівців на програмі  “Виднокурс” інструменти та курси платформи дистанційного навчання “Профосвіта онлайн” ПРОМІЖНІ РЕЗУЛЬТАТИ ПРОМОКАМПАНІЇ РОБІТНИЧИХ ПРОФЕСІЙ«ВСЕ ПРАЦЮЄ ЗАВДЯКИ НАМ»Майже один млн переглядів головного проморолика на ютуб та близько 50 […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x