Подія дня

WorldSkills Ukraine – наймасштабніші змагання з робітничих професій, що проводяться для учнів, студентів та молодих працівників. Це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної освіти та молодих кваліфікованих робітників.

WorldSkills Ukraine – Всеукраїнський конкурс професійної майстерності, що спрямований на підвищення престижу робітничих професій. Він також є майданчиком для співпраці роботодавців, молоді, закладів освіти та органів влади.

У регіональних відборах WorldSkills Ukraine вже взяли участь близько 160 учнів закладів профосвіти та молодих кваліфікованих робітників. Загалом очікується майже 1000 учасників.

27 січня 2022 року в ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» проходив І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» 2021/2022 років за компетенцією «Кладка цегли».

Організаторами проведення відбіркового етапу  конкурсу є Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Навчально-методичний кабінет професійної (професійно-технічної) освіти у Київській області.

Оцінювало конкурсантів компетентне журі у складі:

  • голова: Кухарський Валерій Петрович, головний інженер промислово-будівельного Товариства «Мотив-Буд»;
  • секретар: Самелюк Олеся Ігорівна;
  • члени журі: Бурлачук Аркадій Антонович, виконроб промислово-будівельного Товариства «Мотив-Буд»; Руденко Віктор Павлович , майстер виробничого навчання КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»

Конкурсне завдання з компетенції «Кладка цегли» включало знання і вміння якісної кладки арки вертикального каналу мартенівської печі та способи її кладки, а також знання і вміння з безпечного виконання робіт.

Переможцем конкурсу став Царук Валерій, учень Білоцерківського ВПУ будівництва та сервісу.

Дипломом ІІ ступеня нагороджений Кабанець Богдан, учень Яготонського ЦПТО.

Дипломом ІІІ ступеня нагороджений Бородійчук Юрій, учень Тетіївського ПТУ.

Конкурс закінчився і ще раз продемонстрував, що професіоналізм повинен бути затребуваний і є найціннішим надбанням цивілізованого суспільства.

Пам’ятайте, що люди із професійною освітою – справжні супергерої, які щодня роблять світ довкола комфортним. І хоч їхню роботу не завжди помітно на перший погляд, без неї усе просто зупиниться.

Моя професія!!!

У ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» з 26 вересня проводиться декада кулінарних професій «Моя професія». Мета декади – мотивувати здобувачів освіти до професійного навчання, зацікавити обраними професіями: кухар, кондитер, офіціант, бармен. У програмі декади цікаві лекції-презентації, що розкривають суть кожної з обраних професій, їх роль у сучасному світі та перспективи у майбутньому, […]

1 вересня о 9-00 наш заклад освіти розпочинає навчальний рік! Наша освітянська родина поповнилася 193 першокурсниками, які прийняли рішення навчатися робітничим професіям; і тепер в училищі навчатимуться понад 580 здобувачів освіти. Освітній процес в цьому навчальному році ми розпочинаємо у змішаному форматі. Професійним навичкам учні навчатимуться у лабораторіях та майстернях, які обладнані необхідними пристроями та […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x