Подія дня

WorldSkills Ukraine – наймасштабніші змагання з робітничих професій, що проводяться для учнів, студентів та молодих працівників. Це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної освіти та молодих кваліфікованих робітників.

WorldSkills Ukraine – Всеукраїнський конкурс професійної майстерності, що спрямований на підвищення престижу робітничих професій. Він також є майданчиком для співпраці роботодавців, молоді, закладів освіти та органів влади.

У регіональних відборах WorldSkills Ukraine вже взяли участь близько 160 учнів закладів профосвіти та молодих кваліфікованих робітників. Загалом очікується майже 1000 учасників.

27 січня 2022 року в ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» проходив І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» 2021/2022 років за компетенцією «Кладка цегли».

Організаторами проведення відбіркового етапу  конкурсу є Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Навчально-методичний кабінет професійної (професійно-технічної) освіти у Київській області.

Оцінювало конкурсантів компетентне журі у складі:

  • голова: Кухарський Валерій Петрович, головний інженер промислово-будівельного Товариства «Мотив-Буд»;
  • секретар: Самелюк Олеся Ігорівна;
  • члени журі: Бурлачук Аркадій Антонович, виконроб промислово-будівельного Товариства «Мотив-Буд»; Руденко Віктор Павлович , майстер виробничого навчання КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»

Конкурсне завдання з компетенції «Кладка цегли» включало знання і вміння якісної кладки арки вертикального каналу мартенівської печі та способи її кладки, а також знання і вміння з безпечного виконання робіт.

Переможцем конкурсу став Царук Валерій, учень Білоцерківського ВПУ будівництва та сервісу.

Дипломом ІІ ступеня нагороджений Кабанець Богдан, учень Яготонського ЦПТО.

Дипломом ІІІ ступеня нагороджений Бородійчук Юрій, учень Тетіївського ПТУ.

Конкурс закінчився і ще раз продемонстрував, що професіоналізм повинен бути затребуваний і є найціннішим надбанням цивілізованого суспільства.

Пам’ятайте, що люди із професійною освітою – справжні супергерої, які щодня роблять світ довкола комфортним. І хоч їхню роботу не завжди помітно на перший погляд, без неї усе просто зупиниться.

Більшість мандрівників прагнуть відвідати Лувр у Парижі, Метрополітен у Нью-Йоку, Прадо у Мілані. І не можна відправитись у подорож і не спробувати місцеву кухню. Адже національні страви допомагають ще більше вивчити культуру тієї чи іншої країни.При цьому цікаво не просто спробувати, а й вивчити історію місцевої кухні або її ключових продуктів, дізнатися про дивні кулінарні […]

24 травня 2023 року в рамках тижня професійної освіти консультант роботодавця відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями Білоцерківської філії Київського обласного центру зайнятості Людмила Гирявець відвідала навчальний заклад ДПТНЗ “Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу” та презентувала випускникам інформаційний семінар “Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес”.

23 травня в інтерактивній бібліотеці ДПТНЗ “Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу” в рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти учні 2 групи, що навчаються за професією “муляр; лицювальник-плиточник” здійснили віртуальну екскурсію музеями світу з оригінальною архітектурою. 23 травня – День Героїв України. Вшануванням пам’яті усіх військових, цивільних дорослих та дітей, які загинули у війні з […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x