Подія дня

WorldSkills Ukraine – наймасштабніші змагання з робітничих професій, що проводяться для учнів, студентів та молодих працівників. Це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної освіти та молодих кваліфікованих робітників.

WorldSkills Ukraine – Всеукраїнський конкурс професійної майстерності, що спрямований на підвищення престижу робітничих професій. Він також є майданчиком для співпраці роботодавців, молоді, закладів освіти та органів влади.

У регіональних відборах WorldSkills Ukraine вже взяли участь близько 160 учнів закладів профосвіти та молодих кваліфікованих робітників. Загалом очікується майже 1000 учасників.

27 січня 2022 року в ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» проходив І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» 2021/2022 років за компетенцією «Кладка цегли».

Організаторами проведення відбіркового етапу  конкурсу є Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Навчально-методичний кабінет професійної (професійно-технічної) освіти у Київській області.

Оцінювало конкурсантів компетентне журі у складі:

  • голова: Кухарський Валерій Петрович, головний інженер промислово-будівельного Товариства «Мотив-Буд»;
  • секретар: Самелюк Олеся Ігорівна;
  • члени журі: Бурлачук Аркадій Антонович, виконроб промислово-будівельного Товариства «Мотив-Буд»; Руденко Віктор Павлович , майстер виробничого навчання КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»

Конкурсне завдання з компетенції «Кладка цегли» включало знання і вміння якісної кладки арки вертикального каналу мартенівської печі та способи її кладки, а також знання і вміння з безпечного виконання робіт.

Переможцем конкурсу став Царук Валерій, учень Білоцерківського ВПУ будівництва та сервісу.

Дипломом ІІ ступеня нагороджений Кабанець Богдан, учень Яготонського ЦПТО.

Дипломом ІІІ ступеня нагороджений Бородійчук Юрій, учень Тетіївського ПТУ.

Конкурс закінчився і ще раз продемонстрував, що професіоналізм повинен бути затребуваний і є найціннішим надбанням цивілізованого суспільства.

Пам’ятайте, що люди із професійною освітою – справжні супергерої, які щодня роблять світ довкола комфортним. І хоч їхню роботу не завжди помітно на перший погляд, без неї усе просто зупиниться.

4 грудня 2023 року у ДПТНЗ “Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу” гостинно відчинив двері Будівельний хаб, на базі якого розпочалися двотижневі курси неформальної професійної будівельної освіти за професією «Маляр; штукатур». Слухачі з числа незайнятого населення регіону, внутрішньо переміщених осіб, здобувачів освіти училища опанують навички та уміння підготовки поверхонь під декоративну штукатурку та нанесення […]

Голодомор 1932-33 рр. в Україні завжди залишиться в пам’яті українців однією з найстрашніших сторінок історії.90 років тому нам хотіли винести вирок смерті. 90 років тому мільйони невинних людей були без жалю винищені Голодомором.Український народ пережив катастрофу, яка могла зупинити його життя. Голодомор приніс не лише страждання і смерть. Він посіяв страх серед людей. Тільки правда […]

Вода – як в морі камінь точить, Так принесе мільярди бід. У кожному він жити хоче, Його ім’я – підступний СНІД. 1 грудня оголошено Всесвітнім Днем Боротьби зі СНІДОМ. У 1991 р. Франком Муром створено символ всесвітнього антиСНІДівського руху у вигляді червоної стрічки. Сьогодні в актовій залі для здобувачів освіти ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x