Про проведення анкетування

Шановні колеги, Просимо вас пройти це анкетування дуже відповідально!

       Відповідно до листа директорату професійної освіти МОНУ від 27.02.2023 року № 5/179-23 у межах проєкту «Підтримка реабілітації людей із інвалідністю, які отримали поранення внаслідок війни», що реалізується ПРООН за фінансової підтримки уряду Республіки Кореї у Вінницькій, Львівській, Київській та Дніпропетровській областях, передбачено розроблення посібника та проведення тренінгу для педагогічних працівників щодо особливостей роботи із здобувачами освіти, які мають інвалідність.

З метою формування тематики тренінгу та структури посібника розроблено анкету. Просимо організувати проведення анкетування педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київської області до 05 березня 2023 року.

Заповнити анкету можна за посиланням: https://cutt.ly/E8s4n6h

28 березня в Навчально-практичному центрі кухарів та кондитерів майстер виробничого навчання Тетяна ТЕРЕНДІЙ продемонструвала майстер-клас із приготування смузі для учнів із шкіл міста.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x