21 листопада – День Гідності та Свободи

Сьогодні, 21 листопада, відзначають знакове для українців державне свято – День Гідності та Свободи.

Дату 21 листопада обрано не випадково. День Гідності та Свободи став своєрідним наступником свята Дня Свободи, що відзначався на честь Помаранчевої революції з 2005 по 2011 роки 22 листопада, але був скасований.

Саме 21 листопада 2013 року відбулися перші акції протесту української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Через таке рішення влади українці вийшли на Євромайдан, який з часом призвів до революції та повалення проросійського режиму в нашій країні. Громадяни відстояли права людини і демократичні свободи.

Революція відбулася не лише в політичному житті країни, вона відбулася у нас самих, у нашій свідомості. Майдан став символом свободи та одним з ключових моментів українського державотворення. Він увійшов в історію України як взірець жертовності, патріотизму та героїзму.

Події 2013 – 2014 рр. і трагедія початку неоголошеної війни Росії проти України, окупація «братнім російським народом» Кримського півострова і декількох обласних центрів на сході України призвели до докорінних змін.

Революція Гідності засвідчила, що українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися.

Багато подій вже стали історією, інші ще тривають…

Бережімо пам’ять про подвиги наших Героїв, шануймо їх незламну силу волі, мужність та відвагу!

Цього року Україна відзначає День Гідності та Свободи в умовах неоголошеної війни.Україна, як і у 2004 та 2013 роках, знову відстоїть свою свою Свободу та Гідність, але цього разу вже назавжди.

Ціна нашої свободи – висока, пам’ятаймо про це!

Слава Україні!

Викладач історії Тетяна ГОРСЬКА

11 квітня у навчальній майстерні офіціантів ДПТНЗ “Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу” з метою профорієнтації здобувачів освіти шкіл м. Біла Церква був проведений майстер-клас “Креативні способи складання серветок”. Учасникам заходу представляли професію Офіціант, вони ознайомилися з різними способами складання серветок до сніданку, обіду, вечері та бенкету, були продемонстровані різні варіанти тематичного сервірування столів. […]

Для учнів шкіл Обухівської громади, з метою професійної орієнтації у ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» організована екскурсія кабінетами теоретичного навчання, лабораторіями, навчально-практичним центром та гуртожитком закладу освіти. До весняного свята Масляної майстри виробничого навчання Бондар Наталія та Коваленко Яна провели майстер-клас по приготуванню мережевних млинців. Учні активно брали участь у випіканні млинців, […]

Вісті з уроку!

Професія муляр шанована суспільством, адже саме вона допомагає втілювати у життя ідеї архітекторів та проєктувальників і створює комфорт, зручність та відповідає за довговічність будівель. Сьогодні професія муляра є однієюю з найбільш затребуваних та актуальних на ринку праці. 6 березня 2024 року був проведений відкритий урок у здобувачів освіти (2 група), які навчаються за інтегрованою професією […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x