ВІЗИТ ПРЕДСТАВНИКІВ ПРОФСПІЛКИ БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ ДО ДПТНЗ «БІЛОЦЕРКІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ БУДІВНИЦТВА ТА СЕРВІСУ»

19 жовтня в ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» відбулася зустріч Василя Андрєєва, голови Профспілки будівельників України і Галини Бондарчук, Голови Київської обласної організації Профспілки будівельників України з адміністрацією училища.

Гості ознайомилися з комплексно-методичним та матеріально-технічним забезпеченням будівельного напряму, який здійснює підготовку майбутніх кваліфікованих робітників з професій: штукатур; маляр, столяр будівельний; верстатник деревообробних верстатів, муляр; лицювальник-плиточник.

Результатом візиту є підписання Угоди про співпрацю між ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» і Профспілкою будівельників України. Основна мета Угоди – неформальне професійне навчання мікронавичок  будівельно-монтажних робіт та базі Будівельного хабу, де поєднані сучасні освітні та виробничі технології будівельної галузі. 

Василь Андрєєв і Галина Бондарчук з адміністрацією училища обговорили  питання розвитку і функціонування освіти в умовах війни, процес підготовки будівельників, зміцнення навчально-матеріальної бази училища, організації виробничого навчання. 

Сьогодні кожен українець розуміє цінність будівельних професій для відбудови країни, бо майбутні випускники професійно-технічних закладів освіти будуть залучені до відбудови України. 

25 грудня 2024 року у ДПТНЗ “Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу” Державна кваліфікаційна атестація продовжується пробними кваліфікаційними роботами з професії «Офіціант 5 розряду» в групі 47, що навчаються за інтегрованою професією «Кухар; офіціант». Здобувачі освіти складали меню до тематичних столів, сервірували столи, робили фламбування та траншування страв. Майстер виробничого навчання Татьяна Паламарчук.

Наш народ має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. Вони закладені в українських звичаях, обрядах, фольклорі. Відомий історик Михайло Грушевський писав, що хустка відома на всій території України, починаючи з часів Київської Русі. Вона була поширена в козацьку епоху і дійшла до наших днів. Із нею було пов’язано багато чудових […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x