ВІЗИТ ПРЕДСТАВНИКІВ ПРОФСПІЛКИ БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ ДО ДПТНЗ «БІЛОЦЕРКІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ БУДІВНИЦТВА ТА СЕРВІСУ»

19 жовтня в ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» відбулася зустріч Василя Андрєєва, голови Профспілки будівельників України і Галини Бондарчук, Голови Київської обласної організації Профспілки будівельників України з адміністрацією училища.

Гості ознайомилися з комплексно-методичним та матеріально-технічним забезпеченням будівельного напряму, який здійснює підготовку майбутніх кваліфікованих робітників з професій: штукатур; маляр, столяр будівельний; верстатник деревообробних верстатів, муляр; лицювальник-плиточник.

Результатом візиту є підписання Угоди про співпрацю між ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» і Профспілкою будівельників України. Основна мета Угоди – неформальне професійне навчання мікронавичок  будівельно-монтажних робіт та базі Будівельного хабу, де поєднані сучасні освітні та виробничі технології будівельної галузі. 

Василь Андрєєв і Галина Бондарчук з адміністрацією училища обговорили  питання розвитку і функціонування освіти в умовах війни, процес підготовки будівельників, зміцнення навчально-матеріальної бази училища, організації виробничого навчання. 

Сьогодні кожен українець розуміє цінність будівельних професій для відбудови країни, бо майбутні випускники професійно-технічних закладів освіти будуть залучені до відбудови України. 

4 грудня 2023 року у ДПТНЗ “Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу” гостинно відчинив двері Будівельний хаб, на базі якого розпочалися двотижневі курси неформальної професійної будівельної освіти за професією «Маляр; штукатур». Слухачі з числа незайнятого населення регіону, внутрішньо переміщених осіб, здобувачів освіти училища опанують навички та уміння підготовки поверхонь під декоративну штукатурку та нанесення […]

Голодомор 1932-33 рр. в Україні завжди залишиться в пам’яті українців однією з найстрашніших сторінок історії.90 років тому нам хотіли винести вирок смерті. 90 років тому мільйони невинних людей були без жалю винищені Голодомором.Український народ пережив катастрофу, яка могла зупинити його життя. Голодомор приніс не лише страждання і смерть. Він посіяв страх серед людей. Тільки правда […]

Вода – як в морі камінь точить, Так принесе мільярди бід. У кожному він жити хоче, Його ім’я – підступний СНІД. 1 грудня оголошено Всесвітнім Днем Боротьби зі СНІДОМ. У 1991 р. Франком Муром створено символ всесвітнього антиСНІДівського руху у вигляді червоної стрічки. Сьогодні в актовій залі для здобувачів освіти ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x