ВІЗИТ ПРЕДСТАВНИКІВ ПРОФСПІЛКИ БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ ДО ДПТНЗ «БІЛОЦЕРКІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ БУДІВНИЦТВА ТА СЕРВІСУ»

19 жовтня в ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» відбулася зустріч Василя Андрєєва, голови Профспілки будівельників України і Галини Бондарчук, Голови Київської обласної організації Профспілки будівельників України з адміністрацією училища.

Гості ознайомилися з комплексно-методичним та матеріально-технічним забезпеченням будівельного напряму, який здійснює підготовку майбутніх кваліфікованих робітників з професій: штукатур; маляр, столяр будівельний; верстатник деревообробних верстатів, муляр; лицювальник-плиточник.

Результатом візиту є підписання Угоди про співпрацю між ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» і Профспілкою будівельників України. Основна мета Угоди – неформальне професійне навчання мікронавичок  будівельно-монтажних робіт та базі Будівельного хабу, де поєднані сучасні освітні та виробничі технології будівельної галузі. 

Василь Андрєєв і Галина Бондарчук з адміністрацією училища обговорили  питання розвитку і функціонування освіти в умовах війни, процес підготовки будівельників, зміцнення навчально-матеріальної бази училища, організації виробничого навчання. 

Сьогодні кожен українець розуміє цінність будівельних професій для відбудови країни, бо майбутні випускники професійно-технічних закладів освіти будуть залучені до відбудови України. 

11 квітня у навчальній майстерні офіціантів ДПТНЗ “Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу” з метою профорієнтації здобувачів освіти шкіл м. Біла Церква був проведений майстер-клас “Креативні способи складання серветок”. Учасникам заходу представляли професію Офіціант, вони ознайомилися з різними способами складання серветок до сніданку, обіду, вечері та бенкету, були продемонстровані різні варіанти тематичного сервірування столів. […]

Для учнів шкіл Обухівської громади, з метою професійної орієнтації у ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» організована екскурсія кабінетами теоретичного навчання, лабораторіями, навчально-практичним центром та гуртожитком закладу освіти. До весняного свята Масляної майстри виробничого навчання Бондар Наталія та Коваленко Яна провели майстер-клас по приготуванню мережевних млинців. Учні активно брали участь у випіканні млинців, […]

Вісті з уроку!

Професія муляр шанована суспільством, адже саме вона допомагає втілювати у життя ідеї архітекторів та проєктувальників і створює комфорт, зручність та відповідає за довговічність будівель. Сьогодні професія муляра є однієюю з найбільш затребуваних та актуальних на ринку праці. 6 березня 2024 року був проведений відкритий урок у здобувачів освіти (2 група), які навчаються за інтегрованою професією […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x