Година інформації

Сьогодні, 3 березня, в ДПТНЗ ” Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу ” соціальний педагог, Тетяна ЛОБОДА, провела виховну годину ” Життя без бар’єрів “.

“Бар’єрне середовище створює такі умови життя, в яких жодна людина незалежно від своєї статі, віку, фізичних можливостей чи стану здоровя – не виявляється позбавленою багатьох можливостей для життя, для розвитку, освіти, роботи та взагалі для щастя. І саме для того, щоб суспільство і люди могли відчувати себе щасливими та жити якісним життям в містах та селищах по всій Україні, необхідно створити єдину ідеологію принципову, яка б об’єднала всі ці зусилля в один великий порив, в одне велике національне зусилля з подолання бар’єрів”, – писав Висоцький.

Отож і ми повинні приєднатися до створення безбар’єрних умов для тих, хто їх потребує.

28 березня в Навчально-практичному центрі кухарів та кондитерів майстер виробничого навчання Тетяна ТЕРЕНДІЙ продемонструвала майстер-клас із приготування смузі для учнів із шкіл міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x