Методичний місячник триває

Методичний місячник триває! Викладачі загальноосвітніх предметів стали учасниками методичної палітри «Інновації – ключ до майбутнього», яка супроводжувалася пізнавальними, креативними, професійними виступами-презентаціями. Удовик Ігор Сергійович розкрив питання «Інноваційні технології майбутнього». Було продемонстровано сучасні винаходи, які покликані змінити життя людства.Викладач зарубіжної літератури Власюк Світлана Миколаївна розкрила тему «Особливості вивчення літератури у цифрову епоху». Було підняте важливе питання про читання здобувачами освіти в цифрову епоху. Дослідники зазначають, що світ багатьох дітей стиснувся до розмірів екрану планшета, смартфона або комп’ютера. Педагог нагадала про принцип прихованих дій, тобто ненав’язливої педагогіки, а також про те, що умовою розвитку мозку є творчість, і що нам на допомогу – сама художня літератураУ виступі Андрущенко Наталії Володимирівни «Як провести лабораторні роботи з фізики під час дистанційного навчання» було розкрите актуальне, на сьогодні, питання про шляхи і засоби проведення лабораторних робіт. Використовуючи Інтернет-застосунки, викладач продемонструвала використання відеолабораторій, віртуальних симуляторів, цифрових лабораторій тощо. Титова Алла Володимирівна – завідувач бібліотеки, презентувала книги, подаровані бібліотеці училища бійцем 114 бригади ТРО на псевдо «Зуб».

Валентина Кузьменко, голова МК

28 березня в Навчально-практичному центрі кухарів та кондитерів майстер виробничого навчання Тетяна ТЕРЕНДІЙ продемонструвала майстер-клас із приготування смузі для учнів із шкіл міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x