Міжнародний день рідної мови

Щороку 21 лютого міжнародна спільнота відзначає Міжнародний день рідної мови на знак поваги й любові до рідного материнського слова – генетичного коду кожної нації і народності. Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.Бо мова – наша зброя, наша ідентичність, наша опора. Бо мова – має значення. Українська мова має значення. Бо це такий собі кордон країни, який ідентифікує тебе як націю.Українська мова має значення. За неї вбивали, катували. Її сотні разів забороняли. Вона сотні разів оживала. Бо «Мова – то серце народу: гине мова – гине народ». 21 лютого в ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» в рамках місячника методичної роботи старшим викладачем української мови та літератури Аллою ТИТОВОЮ було проведено мовознавчий квест «Мова – душа голосна України!» У заході взяли участь здобувачі освіти І курсу. Команди отримали маршрутні листи, згідно яких виконували завдання на станціях «Кулінароніми», «І чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь…», «Мовне асорті», «Розважальна», «Знайди помилку», «Фразеологічний лабіринт», «Афоризм про мову».Після виконання всіх завдань відбулося нагородження дипломами та солодкими призами.Дякуємо нашим ЗСУ за можливість навчатися!

28 березня в Навчально-практичному центрі кухарів та кондитерів майстер виробничого навчання Тетяна ТЕРЕНДІЙ продемонструвала майстер-клас із приготування смузі для учнів із шкіл міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x