Професійний навігатор – курс “Приготування коктейлів”

6 лютого в клас-барі училища відбулося перше заняття з курсу  «Приготування коктейлів», яке анонсоване в Освітньому хабі Київщини.

Приготування напоїв, культура їх споживання – це складові частини культури харчування, що є невід’ємною частиною національної і загальнолюдської культури.

Спікери курсу Тетяна ПАЛАМАРЧУК та Анна ТИМОЩУК привідкрили завісу історії що до культури створення та вживання коктейлів, розкрили деякі таїнства з приготування цих напоїв, зокрема,  класичних: безалкогольних, слабоалкогольних та алкогольних.  

Учасники заняття відпрацювали приготування безалкогольного коктейлю Махіто, відбулася дегустація напою.

Запрошуємо на друге заняття курсу «Приготування коктейлів» , яке відбудеться в Форматі офлайн/онлайн 27 березня 2023року о 14-00.

Цільова аудиторія: населення територіальних громад.

Просимо зареєструватися за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeub0kbdXdyr0UkS24EP93osHgvifyjNXhhNOwJhyUj3l_O-A/viewform?usp=sf_link

Підключитися до конференції ZOOM –  конференції можна за посиланням

https://us02web.zoom.us/j/7019136545?pwd=OHVUUXdFM3daekdpdHlVSDY2TUtkZz09

або Ідентифікатор конференції: 701 913 6545

Код доступу: 123456

29 лютого 2024 року у ДПТНЗ “Білоцерківське ВПУ будівництва та сервісу” відбувся Конкурс професійної майстерності за професією “Муляр”. У Конкурсі брали участь здобувачі освіти І та ІІ курсів. Переможцем Конкурсу став учень 2 групи Сович Руслан (майстер в/н Сергій Теслюк.

“Хто володіє словом, той володіє світом”, – говорили античні оратори. “Хто володіє словом, той володіє клієнтом”, – говорять офіціанти. І це так. Адже кожен офіціант має бути здатний відповісти на питання відвідувачів так, щоб принести максимальну вигоду закладу і максимальне задоволення клієнтові. Він має вміти написати сценарій спілкування, зрежисерувати, вивчити роль і грати її на […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x