Професійний навігатор – курс “Приготування коктейлів”

6 лютого в клас-барі училища відбулося перше заняття з курсу  «Приготування коктейлів», яке анонсоване в Освітньому хабі Київщини.

Приготування напоїв, культура їх споживання – це складові частини культури харчування, що є невід’ємною частиною національної і загальнолюдської культури.

Спікери курсу Тетяна ПАЛАМАРЧУК та Анна ТИМОЩУК привідкрили завісу історії що до культури створення та вживання коктейлів, розкрили деякі таїнства з приготування цих напоїв, зокрема,  класичних: безалкогольних, слабоалкогольних та алкогольних.  

Учасники заняття відпрацювали приготування безалкогольного коктейлю Махіто, відбулася дегустація напою.

Запрошуємо на друге заняття курсу «Приготування коктейлів» , яке відбудеться в Форматі офлайн/онлайн 27 березня 2023року о 14-00.

Цільова аудиторія: населення територіальних громад.

Просимо зареєструватися за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeub0kbdXdyr0UkS24EP93osHgvifyjNXhhNOwJhyUj3l_O-A/viewform?usp=sf_link

Підключитися до конференції ZOOM –  конференції можна за посиланням

https://us02web.zoom.us/j/7019136545?pwd=OHVUUXdFM3daekdpdHlVSDY2TUtkZz09

або Ідентифікатор конференції: 701 913 6545

Код доступу: 123456

13 вересня 2023 року у ДПТНЗ “Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу” відбувся традиційний «День здоровʼя». В спритності, силі та швидкості змагалися 17 навчальних груп. День активного відпочинку включав змагання з бігу на 30 метрів, стрибки в довжину, силові вправи. Емоційною складовою стали «комбінована естафета» та «Перетягування канату».

ДПТНЗ “Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу” вітає здобувачів освіти та педагогів з Днем знань!Сьогодні в актовій залі закладу освіти відбувся тематичний урок “Живе і буде жити Україна, ніхто не спинить крил наших політ!”.Нехай цей рік принесе багато цікавих відкриттів, високих досягнень та незабутніх моментів. І хоч новий навчальний рік розпочався в умовах війни […]

28 червня – День Конституції України. День Конституції України – одне з головних державних свят України. 27 років тому 315 депутатів Верховної Ради проголосували за ухвалення Конституції незалежної України. Цьому передувала славнозвісна конституційна ніч – майже добу, зокрема ніч на 28 червня, парламентарі дискутували та остаточно затвердили проект нового документу. Документ набрав чинності з дня […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x