Слава Героям, які боронять Україну

30 січня в інтерактивній бібліотеці ДПТНЗ “Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу” для здобувачів освіти 37 групи, що навчаються за професією “кухар; офіціант”, був проведений історичний екскурс “Крути – бій за майбутнє України”, в ході якого мова йшла про хід подій, правду і міфи бою під Крутами, його значення в боротьбі за незалежність України.Подвиг крутянців, як і всіх Героїв визвольних змагань, став прикладом для захисників України в сучасній російсько-українській війні. Прикметно, що їх сміливість і жертовність порівнюють зі сміливістю та витривалістю оборонців Донецького аеропорту в теперішній російсько-українській війні. Тому Героїв Крут у публіцистиці часто називають «першими кіборгами».105 років минуло від дня бою під Крутами. І знову та сама мета і той самий ворог проти українців, які виборють свою вільну і незалежну Державу. Цей бій ми мусимо виграти, бо тепер знаємо, що не зважаючи на ціну, яку ми платимо, ціна поразки буде значно вищою.Пам’ятаймо про це.Вічна Слава Героям, які боронили і боронять Україну!

28 березня в Навчально-практичному центрі кухарів та кондитерів майстер виробничого навчання Тетяна ТЕРЕНДІЙ продемонструвала майстер-клас із приготування смузі для учнів із шкіл міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x