Усний журнал “Таємниці містобудування”

Ми ті, хто буде відновлювати понівечену ворогом Україну. Нажаль, чимало міст на Півдні та Сході країни зруйновані вщент і не має можливості та сенсу відбудовувати їх такими, якими вони були. Будуть створені нові міста, для планування яких потрібно виконати декілька завдань: зробити їх сучасними, зручними та екологічними для мешканців, цікавими для туристів. З метою ознайомлення з досвідом містобудування, перевагами та недоліками планування, особливостями та цікавинками відомих міст світу, 27 лютого розпочав Тиждень будівельних предметів усний журнал “Таємниці містобудови”.

28 березня в Навчально-практичному центрі кухарів та кондитерів майстер виробничого навчання Тетяна ТЕРЕНДІЙ продемонструвала майстер-клас із приготування смузі для учнів із шкіл міста.

Ми навчаємо

21 березня в Навчально-практичному центрі кухарів та кондитерів навчалися кухарі шкільних їдалень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x