Інформація

про організацію та проведення ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

На виконання наказів департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації від 17 жовтня 2022 року № 98 В «Про проведення ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2022/2023 навчальному році», від 11 листопада 2022 року № 116 В «Про проведення І, ІІ, ІІІ етапів ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2022/2023 навчальному році» у листопаді-грудні 2022 року НМК ПТО в Київській області здійснювався методичний супровід ІІ обласних етапів XXІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та XІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Організовано участь здобувачів освіти закладів П(ПТ)О у ІІ обласних етапах XІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу серед учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та XXІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

08 грудня 2022 року проведено ІІ (обласні) етапи ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Участь брали здобувачі освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київської області – переможці І етапу зазначених конкурсів.

Взяли участь у ІІ обласному етапі XІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу серед учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 22 здобувачі освіти ЗП(ПТ)О, у ІІ обласному етапі XXІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 24 здобувачі освіти ЗП(ПТ)О.

Переможцем ІІ етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київської області стала:

І місце – Солом`янюк Вікторія Русланівна, (викладач Сюрха Тетяна Андріївна).

Учасником у фінальному етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київської бласті стали:

І місце – Гордійчук Зоя Станіславівна, (викладач Дяченко Олена Вікторівна).

Вітаємо учениць з перемогою і зичимо нових перемог!

Більшість мандрівників прагнуть відвідати Лувр у Парижі, Метрополітен у Нью-Йоку, Прадо у Мілані. І не можна відправитись у подорож і не спробувати місцеву кухню. Адже національні страви допомагають ще більше вивчити культуру тієї чи іншої країни.При цьому цікаво не просто спробувати, а й вивчити історію місцевої кухні або її ключових продуктів, дізнатися про дивні кулінарні […]

24 травня 2023 року в рамках тижня професійної освіти консультант роботодавця відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями Білоцерківської філії Київського обласного центру зайнятості Людмила Гирявець відвідала навчальний заклад ДПТНЗ “Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу” та презентувала випускникам інформаційний семінар “Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес”.

23 травня в інтерактивній бібліотеці ДПТНЗ “Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу” в рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти учні 2 групи, що навчаються за професією “муляр; лицювальник-плиточник” здійснили віртуальну екскурсію музеями світу з оригінальною архітектурою. 23 травня – День Героїв України. Вшануванням пам’яті усіх військових, цивільних дорослих та дітей, які загинули у війні з […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x