Державна кваліфікаційна атестація

Державна кваліфікаційна атестація (пробні роботи) за професією “Кухар”, кваліфікація 5 розряд, відбулася в групі 46, майстер виробничого навчання Сорока Лариса Петрівна. Протягом 7-ми годин в лабораторії кухарів Навчально-практичного центру учні готували страви, потім презентували їх строгим екзаменаторам.

А вже 28 грудня відбудеться випуск, учні стануть випускниками, директор вручить їм диплом каліфікованого робітника з професії “Кухар”, кваліфікація – 5 розряд та свідоцтво про повну загальну середню освіту. І розпочнеться наступна сторінка їхнього життя!

29 лютого 2024 року у ДПТНЗ “Білоцерківське ВПУ будівництва та сервісу” відбувся Конкурс професійної майстерності за професією “Муляр”. У Конкурсі брали участь здобувачі освіти І та ІІ курсів. Переможцем Конкурсу став учень 2 групи Сович Руслан (майстер в/н Сергій Теслюк.

“Хто володіє словом, той володіє світом”, – говорили античні оратори. “Хто володіє словом, той володіє клієнтом”, – говорять офіціанти. І це так. Адже кожен офіціант має бути здатний відповісти на питання відвідувачів так, щоб принести максимальну вигоду закладу і максимальне задоволення клієнтові. Він має вміти написати сценарій спілкування, зрежисерувати, вивчити роль і грати її на […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x